StarGate Universe Fan

Stránka optimalizována pro Operu a FF

Novinky

O čem bude SGU

Po dlouhém čekání se fanoušci konečně dočkali, Brad Wright a Robert C. Cooper, spolutvůrci StarGate Atlantis, odhalili část z více jak rok dlouho připravovaného konceptu třetího televizního seriálu s tématikou StarGate.

Celá myšlenka StarGate Universe je postavena na lodích, jež byly součástí antického experimentu, který započal pravděpodobně před mnoha miliony lety. Antikové se však nestarali o to, zda-li bude kvůli záležitosti s povznesením vůbec dokončen.

Součástí experimentu byla tedy loď, s jejíž pomocí by se v galaxiích napříč vesmírem doslova rozsévaly Hvězdné brány. Před mnoha miliony lety (před konfliktem s Wraithy a přesunutím Atlantis do Pegasu) Antikové vyslali dvě lodě, automatické plavidlo umisťující brány v rozmanitých galaxiích a druhou loď, která první následovala a prováděla průzkum a na níž by se jednoho dne mohli za pomocí 9. chevronu vrátit. A o tom tedy celý seriál bude.

Koncept seriálu byl SciFi Channelem přijat velmi dobře, ale jeho výroba nebude nejlevnější. Wright zatím také není otevřený tomu, aby byly oba seriály (Atlantis i Universe) produkovány najednou. Také se již objevilo několik spekulací o třetím SG-1 filmu, jehož připrava by práci na SGU opět oddálila. Jakmile však seriál začne, Brad věří, že přiláká nové diváky.

By G0esh4cks

Žádné komentáře
 
Theme by: G0esh4cks V.01