StarGate Universe Fan

Stránka optimalizována pro Operu a FF

Novinky

Pár informace k epizodám

Joseph Mallozzi fanouškům na svém blogu před časem přinesl informace z tvůrčí porady, které se účastnili autoři seriálu Universe Brad Wright a Robert C. Cooper a dřívější scénáristé SG-1 a SGA Joseph Mallozzi, Paul Mullie, Carl Binder, Alan McCullough a Martin Gero.

Podle zatím známých informací to vypadá, že materiálu k pilotu je nyní tolik, že rozdělení na dvě části nebude dostačující a je tedy možné, že pilot bude nakonec trojdílný. Obdobné to bylo i u SG-1, kde na dvojdíl Children of the Gods dějově navazoval díl Enemy Within, nakonec však třetí epizoda zůstala samostatnou.

Tvůrci nyní pracují a vymýšlejí nápady pro epizody 1. série, prozatím vypadá rozvržení epizod takto:

   1x01 - Pilot, část 1 - autoři: Robert C. Cooper a Brad Wright
   1x02 - Pilot, část 2 - autoři: Robert C. Cooper a Brad Wright
   1x03 - Pilot, část 3 - autoři: Robert C. Cooper a Brad Wright
   1x04 - autor: Brad Wright
   1x05 - autor: Carl Binder
   1x06 - autor: Robert C. Cooper
   ...
   1x10 - autor: Joseph Mallozzi
   1x11 - autor: Paul Mullie

Mluvilo se i o epizodách 1x07 a 1x08, 9. díl se prozatím přeskočil a produční tým přemýšlí o epizodách 1x10 a 1x11, které (jak tomu již tradičně bývá) budou tvořit dvojdíl v polovně série. Mallozzi se však zmínil o tom, že neví, zda-li má tyto epizody nazvývat dvojdílem - příběhové linie, které jednotlivými díly prostupují prý vytvoří z celé série "dvacetidíl".

Dále padla zmínka o nové sondě MALP, která se pro Universe připravuje, a brzy prý bude také rozhodnut design samotné lodi Destiny. Koncepty, které SciFi zveřejnilo, se zatím nezdají být těmi finálními.

By G0esh4cks

Žádné komentáře
 
Theme by: G0esh4cks V.01