StarGate Universe Fan

Stránka optimalizována pro Operu a FF

Novinky

Zdraví vás váš SGU™
Web již fungoval boužel z dosud nezjištěných příčin se vymazaly články,vzhled,rubriky.Na obnově webu pracuje admin G0esh4cks který tento web uspěšně vedl již když začala první série SGU.At´ jse vám na tomto webu líbí a zjistíte tu mnoho užitečných informací.
Váš SGU™

V nadcházející sezóně se diváci dozví nové informace o Destiny, její Antiky předprogramované cestě a mimo jiné i účel zastávek, které posádce dovolují prozkoumávat neznámé světy tak daleko od Země.

Podle rozhovoru s Bradem Wrightem má cíl Destiny opravdu nesmírný význam, je tak důležitý, že zastíní i touhu posádky vrátit se domů. A to, že Destiny tohoto cílu dosáhne, může ve skutečnosti návrat domů umožnit.

Kromě těchto informací byly prozrazeny i náznaky z finále první poloviny druhé řady s názvem Resurgence. Podle nich nás v SGU čeká gigantická bitva ve vesmíru s armádou mimozemských lodí, a dále by tato epizoda mohla zahrnovat i holografické znázornění bojiště nebo pole trosek lodí (podle SCI FI PI jde ale jen o možné návrhy, takže to mějte na paměti).

Od října minulého roku, kdy se na obrazovkách SyFy Channelu objevil pilotní díl Air, už uplynulo hodně času a nám zbývá již jen jediná epizoda, která uzavře prvních 20 epizod 1. řady. Co si na nás Mallozzi připravil, a jak moc budeme nenávidět slova "pokračování příště" tentokrát, se dozvíme za několik hodin.

Zatímco se plk. Young a Kiva snaží získat kontrolu nad lodí, všechny na její palubě ohrožuje smrtelná radiace z nedalekého pulsaru.

Trailer - SGTT Titulky

Po dvoutýdenním čekání jsme se konečně dočkali další epizody Stargate Universe, tentokrát první části finále s názvem Incursion. Kromě hostů z minulého dílu (Rhona Mitra a Richard Dean Anderson) se v něm dnes objeví i Amanda Tapping (Carterová).

A teď už jen krátký popis: Plukovník Telford prozrazuje, že Destiny je před Luciánskou aliancí v nebezpečí a zajatý dr. Rush dostává skličující úkol.

Trailer - SGTT Titulky

"Kdo přežije?" - tak se jmenuje krátká upoutávka ke 2. řadě, ve které můžeme poprve zahlédnout Roberta Kneppera.

UŽ NA PODZIM: Když umře Kiva, tak i oni. Kdo přežije a kdo bude ovládat Destiny? Ti lidé půjdou z lodi. Nechcete nikoho zabít. Nevzdáváme se. Přestaňte, chci ho mrtvého. Prostě další den ve vesmíru. Stargate Universe se s novými epizodami vrací v říjnu na SyFy.

Video v pokračování

Další týden a další sobota je tady, a s tím také nová epizoda Stargate Universe, ta dnešní nese název Sabotage (Sabotáž). Scénář k ní napsala Barbara Marshall a jako režisér byl na natáčení znovu povolán Peter DeLuise.

Poté, co problémy s FTL pohonem začnou ohrožovat Destiny, je posádka nucena povolat ze Země na pomoc experta - ochrnutou ženu, která po dobu řešení problému převezme tělo Camille Wray.

Trailer - SGTT Titulky

Dílem 1x15, o jehož scénář se přičinil Robert C. Cooper a Martin Gero a o režii Ronn Schmidt, se dostáváme do poloviny druhé desítky epizod 1. série a navážeme tam, kde jsme minule skončili.

Scott, Eli, Chloe a Greer jsou stále zavaleni v ruinách a pokoušejí se nějakým způsobem dostat na povrch. Na Destiny se zatím Rush a plk. Young snaží přijít s plánem, jak ztracené členy posádky získat zpět. Času však není mnoho, podle Rushova zjištění má antická loď brzy opustit stávající galaxii...

Trailer - SGTT Titulky

V dnešní, už osmnácté epizodě v pořadí, se opět podíváme na Zemi, na níž bude dr. Rush a další lidé vyšetřovat plk. Telforda kvůli poskytování informací Luciánské alianci.

Díl rovněž přinese větší dávku hostujících herců: Michaela Shankse (Daniel Jackson), Richarda Deana Andersona (Jack O'Neill) a Rhonu Mitru (Kiva), se kterou se setkáme i v následujících dvou finálových epizodách.

Trailer - SGTT Titulky

Po týdnu plném velkého rozruchu ohledně odvysílaných dílů SGU zde máme další díl, který si narozdíl od odvysílané verze budeme moci vychutnat bez ukrajinského "dabingu" a následně i s titulky...

Několik členů posádky Destiny upadlo do zajetí intenzivních halucinací. Jakmile je TJ umístí do karantény, pátrá po příčinách těchto halucinací a zjišťuje, že by tyto halucinace mohly být následkem návštěvy poslední planety...

Trailer - SGTT Titulky

Opět zde máme jeden z očekávanějších dílů Stargate Universe. O režii se postaral Robert C. Cooper a hostujícím hercem, jak již mnozí ví, je Michael Shanks (Daniel Jackson).

Zatímco si Rush sedne do křesla, aby získal hlavní klíč k lodi, a tak nad ní získal plnou kontrolu, tak Poručík Scott, Chloe, Eli a Greer prozkoumávají ruiny neznámé civilizace na planetě...

Trailer - SGTT Titulky

Po týdnu čekání zde máme opět další epizodu SGU, tentokrát s názvem Faith. O režii se postaral William Waring a scénář napsal Carl Binder.

Poté, co Destiny vyskočila z FTL blízko planety a nenastartovala automatický odpočet, se por. Scott s menším týmem, který sestavil, rozhodne prozkoumat planetu. Planeta je úžasná, dostatek jídla, vody a slunce. Není tedy divu, že se zde bude chtít hodně lidí usadit...

SGTT Titulky - Trailer

1  
2  
3  
 
Theme by: G0esh4cks V.01