StarGate Universe Fan

Stránka optimalizována pro Operu a FF

Novinky

První epizoda roku 2010 s názvem Space je již za námi, scénář k ní napsal Joseph Mallozzi a o režii tohoto dílu se postaral Andy Mikita.
Trailer - SGTT Titulky

Další epizoda je tu, jejími autory je dvojka Joseph Mallozzi a Paul Mullie, a režie tentokrát připadla na Felixe Alcalu (BSG: Razor, Dollhouse, apod.).

Z traileru a krátké scény jste již určitě zjistili, že se v ní odpůrci plk. Younga pokusí získat kontrolu nad lodí. Jak to celé dopadne vám prozradí až epizoda.

A závěrem ještě krátké info o možnosti sledování televize SyFy živě. V komentářích a na fóru se množily dotazy, co se stalo s tímto kanálem v TVU Playeru - vězte, že to nevíme ani my. Díky uživateli bluephoenix však máte možnost ponocovat a sledovat SGU živě i nadále, a to pod tímto odkazem (Stream neposkytujeme, takže se zříkáme jakékoliv odpovědnosti. Dávejte pozor, na co klikáte! Po zavření několika reklam a kliknutí na tlačítko pro přehrávání se vám televize spustí.).

Trailer - SGTT Titulky


Poslední epizoda roku 2009 je tady, o díl s názvem Justice se postaral scénárista Alan McCullough a režisérskou štafetu tentokrát převzal William Waring.

Na Destiny je objeveno tělo jednoho člena posádky, zpočátku to vypadá na sebevraždu, avšak nikde poblíž není nalezena zbraň. Ta je nakonec objevena v ubykaci plk. Younga a on se stává hlavním podezřelým. Youngův soud i Rushův výzkum nalezeného antického rozhraní však musí počkat - je totiž potřeba prozkoumat planetu skrývající tajemství, které ohrožuje samotnou Destiny i její posádku.

Trailer - SGTT Titulky

Zdraví vás váš SGU™
Dnes jsem do svých řad přijmul mého kamaradá Sirmaxr.Bude pro vás schánět novinky okolo SGU,tak se mu tu líbí a vám také.
Váš SGU™

V pořadí již devátou epizodu s názvem Life (Život), napsal Carl Binder a o režii se postaral Alex Chapple.

Po tom, co se jeden z vojáků na Destiny dozví, že na Zemi čeká jeho bývalá přítelkyně dítě, tak se za ní pomocí komunikačních kamenů vypraví. Jakmile se za ní dostane, zjistí, že místo toho, aby studovala práva, dělá barovou tanečnici.

Mezitím, jeden z vědců najde v databázi subprostorové spojení na loď, která rozsévá brány na planety...

Trailer - SGTT Titulky

Osmá epizoda v pořadí získala název Time a o scénář i její režii se postaral autor seriálu Robert C. Cooper.

Při návštěvě planety objeví tým poblíž brány Kino, které obsahuje již dříve zaznamenaný materiál o tom, jak jsou členové týmu zabiti. Zanedlouho jsou tito lidé ochromeni neznámou nemocí, a aby ji nepřenesli zpátky na loď, rozhodnou se vyhlásit karanténu, zůstat zbývající čas na planetě a pokusit se situaci vyřešit...

Trailer - SGTT Titulky

Týden opět uběhl jako voda a máme zde již šestou epizodu Stargate Universe s názvem Water (Voda), kterou tentokrát napsal Carl Binder a režíroval William Waring.

I přesto, že posádka spočítala, že na Destiny je vody dost a příděl vody je pečlivě střežen, zásoby jsou kriticky nízké. Dr. Rush nemá ponětí, co tento problém způsobuje, nicméně bez vody se posádka neobejde.

Plk. Young s Por. Scottem se vydávají na jedinou planetu v dosahu, která má sice zledovatělý povrch, ale je obklopena jedovatou atmosférou. Jelikož jedu je v blízkosti brány přiliš, musí Scott s Youngem hledat zásoby dále od brány. Nicméně musí to stihnout dříve, než loď skočí zpět do FTL

Trailer - SGTT Titulky

Mezitím, co vojáci hledají led, ze kterého by se dala udělat voda, Tamarra Johansen pracuje na chycení vetřelce, který je za ztráty vody zodpovědný...

Další týden plný čekání na nový díl SGU s názvem Earth (Země), dospěl konečně ke konci a my se dnes na tuto očekávanou epizodu můžeme podívat.

Tento díl napsal Martin Gero a odrežíroval Ernest Dickerson. Na co se tedy můžeme v dnenším díle těšit?

Na Zemi vědci pravděpodobně objevili způsob, jak vytočit Destiny i odjinud, než ze základny Ikarus, která byla zničena. Avšak tento způsob je velice riskantní a nebezpečný.

Bránou plánují poslat speciální jednotky v čele s plk. Telfordem. V dílu se má mimojiné objevit i Gen. O´neill, který bude zastupovat "Homeworld security."

Trailer - SGTT Titulky

Epizodu Light, tedy pokračování předcházejícího dílu Darkness, napsal opět Brad Wright a u režie zůstal Peter DeLuise.

Z minulého dílu víme, že Destiny poněkud změnila svou trajektorii a má nyní namířeno přímo ke hvězdě. Posádka tak začíná uvažovat o opuštění lodi v naději, že některá ze zbylých planet sluneční soustavy bude obyvatelná. K dispozici je však jen jeden funkční raketoplán s omezeným počtem míst, a o ně se bude muset losovat...

Trailer - SGTT Titulky

Pilotní troj epizodu máme za sebou, nicméně dnes nás čeká opět epizoda, která bude rozdělena do dvou částí. O scénář k dnešní epizodě s názvem Darkness (Temnota) se postaral Brad Wright a režii si tentokrát vzal pod křídla Peter DeLuise

Na lodi začíná docházet energie. I když se posádka snaží své energetické výdaje omezit na úplné minimum, energie klesá čím dál tím rychleji.

Dr. Rush varuje, že jakmile na lodi dojde energie, bude jen otázka několika dní, než všichni na Destiny zemřou...

Trailer - SGTT Titulky

V této epizodě bude první hostující herečka jménem Julia Benson, která ztvární jednu z postav vojenského personálu na palubě...

1  
2  
3  
 
Theme by: G0esh4cks V.01